Легалізація

Консульська легалізація – це більш складна процедура, що охоплює посвідчення документа в органах Міністерства юстиції України, органах МЗС України, а потім в консульстві країни, в яку вивозиться документ. При цьому документ матиме юридичну силу на території лише тієї країни, відмітка консульства якої на ньому стоїть.

У порівнянні з процедурою проставляння штампа “Апостиль” консульська легалізація є більш складною двосторонньою процедурою.

Для легалізації Ваших документів необхідна довіреність на співробітників нашої компанії на представлення інтересів в Міністерстві Юстиції України та Міністерстві Закордонних справ України, а також в посольстві та консульстві тієї країни, в яку вивозиться документ.

Як відбувається легалізація документів? Етапи легалізації:

Документи, що проходять процес консульської легалізації в оригіналах:

  • оригінали документів, видані органами РАЦС, завірені відповідними обласними управліннями юстиції, управлінням юстиції АРК, міст Києва і Севастополя, а також центральним РАЦС м.Києва;
  • довідки про відсутність судимості.

Залежно від країни, для якої виконується легалізація, документи можуть подаватися відразу з завіреним перекладом або навпаки – вимагають подвійної легалізації: спочатку документа, а потім нотаріально завіреного перекладу.

Якщо Ви хочете перекласти документи на території України, переклад, завірений українським нотаріусом, проходить також процес засвідчення. Якщо Ваш документ виданий за кордоном і не пройшов процедуру консульської легалізації, Вам необхідно виконати дану процедуру в країні, в якій він був виданий.

Отримати більш детальну інформацію Ви можете, зателефонувавши нам.

Які терміни проведення консульської легалізації?

Консульська легалізація документів становить від 7 до 12 робочих днів в залежності від терміновості виконання процедури легалізації.