Консульські відділи

Ми допомагаємо в оформленні документів для таких країн:

  • Посольство Чехії – ми допоможемо виконати переклад документів у присяжного чеського перекладача. Для цього Вам необхідно залишити нам оригінали документів, які слід перекласти, та копію закордонного паспорта.
  • Посольство Франції – ми допоможемо виконати переклад у присяжного французького перекладача. Для цього Вам необхідно залишити нам оригінали документів, які слід перекласти, та копію закордонного паспорта.
  • Посольство Бельгії, Швейцарії – ми допоможемо поставить апостиль на Ваші документи (для Бельгії необхідна процедура подвійного апостилю), в нотаріальному завіренні перекладів. А також допоможемо легалізувати медичні довідки безпосередньо в посольстві Бельгії. Для цього Вам необхідно принести документи в оригіналах та копію закордонного паспорта.
  • Посольство Італії – ми допоможемо поставить апостиль на Ваші документи в Міністерстві юстиції, Міністерстві закордонних справ, Міністерстві освіти, а також виконати переклад в акредитованого при посольстві перекладача та завірити його в посольстві Італії. Крім того, якщо Ви плануєте навчатися або працювати в Італії, Вам буде потрібно оформити Декларацію на навчання або роботу. Для цього будуть необхідні документи в оригіналах, копія закордонного паспорта, копія посвідки на тимчасове проживання (Permesso), заява італійською мовою.
  • Посольство Іспанії – ми допоможемо Вам в завіренні документів в посольстві а також в проставленні штампа апостиль. Для цього необхідно принести документи (оригінали), копію закордонного паспорта.
  • Та інші консульські підрозділи і посольства.

Також за Вашим запитом ми можемо надати послугу в подачі документів до різних посольств.
Зателефонуйте нам, ми будемо раді відповісти на Ваші питання.

Які терміни завірення в консульських підрозділах?

Терміни розгляду документів в різних дипломатичних установах від 1 до 14 робочих днів.