Інформація щодо визнання документів про освіту

За інформацією, наданою Міністерством освіти і науки України щодо визнання документів про освіту, отриманих іноземцями у вищих навчальних закладах, які знаходяться на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, Міністерство освіти і науки України повідомляємо про те, що документи про освіту, отримані після 20 лютого 2014 року у вказаних ВНЗ України, визнаватися не будуть.

Міністерство освіти і науки України визначає порядок підтвердження кваліфікацій випускників ВНЗ на тимчасово окупованій території з подальшим отриманням документів про освіту державного зразка України.

Для визначення процедури отримання освітніх документів державного зразка для випускників-іноземців, які закінчили ВНЗ України в АРК та м.Севастополь у 2014 році та наступних роках необхідно звертатися до Міністерства освіти і науки України (контактна особа: головний спеціаліст відділу міжнародних договорів та визнання Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції України МОН України О.І.Федоткіна, тел. +38044-481-32079, email: fedotkina@mon.gov.ua).